Darmowa dostawa od 145,00 zł

Dostępność towarów

Na karcie każdego produktu widoczna jest informacja o jego dostępności [1] w sklepie e-karma.pl. Dzięki tej informacji będziesz mógł się szybko zorientować jaka ilość egzemplarzy wybranego produktu znajduje się w naszym magazynie i czy będziemy mogli zrealizować Twoje zamówienie.

 

Dostępność produktów

 

Oznaczenia informacji umieszczonej przy polu dostępność

  • bardzo dużo (więcej niż 10 szt.) - oznacza, że posiadamy dużą ilość tego towaru i zrealizujemy zamówienie bez żadnych przeszkód.

  • dużo (6 - 10 szt.) - oznacza, że posiadamy wystarczjąco dużą ilość tego towaru i zrealizujemy zamówienie bez przeszkód.

  • mało (3 - 5 szt.) - oznacza, że aktualnie dysponujemy jedynie kilkoma sztukami wybranego produktu i jeżeli nie zdecydujesz się na złożenie zamówienia w dostatecznie krótkim czasie, może okazać się, że nie będziemy mogli zrealizować tego zamówienia.

  • bardzo mało (1 - 2 szt.) - oznacza, że aktualnie dysponujemy ostatnimi sztukami wybranego produktu i jeżeli nie zdecydujesz się na złożenie zamówienia w krótkim czasie, może okazać się, że nie będziemy mogli zrealizować tego zamówienia.

  • brak w magazynie – oznacza, że obecnie nie posiadamy tego towaru w magazynie i złożenie zamówienia nie będzie możliwe.

powrót

pixel